Nakış iplikleri noktasında takım olarak her zaman yardımcı olunabilir bütün süreçleri ve nakış ipi ürün bazında temini ve ulaştırılmasını en kaliteli bir biçimde gerçekleştirmektedir.  Bu husus ile de en çok tercih edilebilir ozsa iplik olmuş ve olmayada devam etmektedir.

Bütün istanbul'un mahallelerine profesyonel nakışçılardan diğer nakış ipi satıcılarına kadar her alana hızlı ve uygun fiyatlı nakış ipi servisi yaparak kalitemizi bütün noktalara ulaştırmış bulunmaktayız. Sadece ürünü sattım bitti mantığı ile değil bütün lokasyonları zaman aralıklarında müşteri ziyaretleri noktasında da ziyaret ederek nakış ipimizin arkasında durduğumuzu da göstermekteyiz.

İplik sektörünün öncüsü de diyeceğimiz kalitede hizmet sunan firmamız sizlerden gelecek olan talepleri gayet profesyonelce derleyerek en hızlı hizmeti de yanına ekleyerek kaliyi dilediğiniz zaman sizlere ulaştırmaktadır. Bu yüzden taleplerinizi direkt olarak temsilcilerimize iletebileceğiniz gibi sistemimiz üzerinden formları kullanarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Çalışanlarımızın özverili yönetimleri ile sizlerin bütün süreçlerinizde en iyisini en uygununu kolayca sizlerin takipleşerek sonuçlandırmaktadır.