Brode nakış ipliği, polyester nakış iplikleri, Polyester dikiş ipliği, Nakış telaları, Lazer tela gibi tüm nakış ve konfeksiyon ürünlerini kapsayan ürün yelpazesine sahip firmamız kurulduğu günden bu güne sizlere etkili hizmet sunmaktadır.

Ozsa iplik, İstanbul ve Türkiye'nin önemli markalarından oluşan ürün portföyüne her geçen gün yenilerini ekleyerek siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için titizlikle çalışmalarına devam etmektedir..!

Sizlerde etkili müşteri hizmetlerimizden kalıcı ve çözüm odaklı servisimizden faydalanmak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimize ulaşarak kalitenin tadını çıkarın. İstanbul gibi yoğun bir şehirde trafiğin bütün ayrıntılarına sahip temsilcilerimiz ile talepleriniz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak işlerinizi devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimizin her kademesindeki uzman ekibimiz onlara yıllarca destek vererek uzman bir iş gücünün inanılırlığını kat etmektedir. Bu, aynı zamanda, tepki süresini azaltmamıza ve iplik sektörü ve nakış ipliği hizmetleri olmak üzere, zamanında teslimat ve hizmetler sunmamıza yardımcı oluyor.

Hedefimiz, hizmetlerimiz aracılığıyla işletmenizde olumlu bir farklılık yaratmak ve sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmaktır. Müşterilerimize olan bağlılığımız, ekip çalışması, müşteri destek hizmetleri ve zaman zaman lojistik süreçlerimizde ve ekipmanlarımızdaki teknolojik gelişmeler üzerine yaptığımız vurgu miktarıyla görülebilir.

Nakış İpliği alanında hizmet verdiğimiz tüm alanlarda edindiğimiz deneyim ve sunduğumuz hizmet yelpazesi, bizi ulusun en kapsamlı brode nakış ipliği ve dikiş ipliği sağlayıcılarından biri yapmaktadır. Ve müşterilerimizin sürekli desteği ve güveninin desteğiyle oyunun en üstünde kalmayı ve alçak gönüllü olarak kalmayı hedefliyoruz.

Öyle bir durumda sizlere kalitemizi ürünlerimize yansıtmamızın yanı sıra sabırlı bir süreci yöneterek aynı zamanda vakit kaybetmeden ihtiyaç duyacağınız bütün malzemeleri bir telefon ile talep ederek hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

5