Brode Nakış İpliği olarak üretime ve satışa aldığımız bütün ürünlerimizi sizlere itina ile sunmaktayız. Bu amaçla sizlerden gelen bütün talepleri en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek sizlere maliyetli nakış ipliği hizmeti veriyoruz.

Brode Nakış İpliği olarak sektöre hizmet veren firmamız ağırlıklı olarak fantezi ipliğe yönelik imalatlar yapan firmamızda fantezi kumaş üretiminde kullanılan her çeşit fantezi iplik üretiminin yanı sıra brode ipliği üretimi de yapılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayan, Bunların yanı sıra gelişmiş teknoloji makinelerini tercih ederek müşterileri için çalışan bir firmayız.

Ozsa iplik olarak brode ipliği denildiğinde akla ilk gelen firma olma gayemiz ile bütün üretim faaliyetleri ilede sizlerin bütün taleplerine uygun olarakbütün çalışmalarımızı tamamlayarak İstanbul'da satışlarımız devam etmektedir.

Bu koşullarda her yıl siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ve teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip hemen firma bünyemize katarak Ozsa İplik olarak brode nakış ipliği alanında da özverili çalışanlarımızla kesinlikle kaliteden taviz vermemekteyiz.